Vrátenie / výmena tovaru

Ak Vám tovar, ktorý ste si u nás zakúpili, nesadol, alebo jednoducho nesplnil Vaše očakávania, môžete nám ho do 14 dní od prevzatia vrátiť späť.

Postup je jednoduchý:

1. Vyplňte a odošlite nám tento Formulár na vrátenie tovaru:

 

Dôvod vrátenia tovaru:

2. Tovar, spolu s kópiou faktúry, nám zašlite na adresu predajne - Ing. Juliana Horváthová - MOJA MÓDA, Svätoplukova 6, 08001 Prešov.

3. Tovar Vám vymeníme, resp. platbu Vám vrátime hneď, ako sa nám tovar od Vás vráti.

 

Na čo je potrebné dbať pri vrátení tovaru:

- Vrátiť je možné iba nenosený a nepraný tovar s pôvodnými visačkami.

- Venujte, prosím, aspoň minimálne úsilie poskladaniu oblečenia. Následne si ho kúpi niekto iný, nesprávajte sa k nemu ako k handre.

- Ak zistíte hneď po prevzatí tovaru, že Vám nesedí a nepáči sa Vám, nečakajte prosím dva týždne na to, aby ste nám ho poslali späť. Budeme Vám vďační za promptné riešenie, rovnako promptne sa snažíme riešiť Vaše požiadavky aj my ;-)

- Odporúčame tovar zasielať späť ako doporučenú zásielku. Obyčajná zásielka je síce o niečo lacnejšia, ak sa však cestou stratí a nebude doručená, nie je možné takúto zásielku reklamovať. Ak tovar posielate ako doporučený list bez poistenia, v prípade straty zásielky Vám pošta vráti max. sumu 15€. Riziko straty zásielky počas prepravy k predávajúcemu znáša kupujúci.

- Na vrátenie tovaru môžete použiť rovnakú obálku, v ktorej Vám bol tovar doručený. Stačí ju obrátiť na ruby a dáte jej šancu poslúžiť ešte raz. V prípade, že ju už nepotrebujete, je z recyklovateľného materiálu, tak ak máte tú možnosť, vyhoďte ju do žltej smetnej nádoby na plasty ;-)

 

 Čo nasleduje po vrátení tovaru:

- Ak vrátený tovar spĺňa všetky náležitosti (nenosený, nepraný, s visačkami), platbu sa Vám snažíme vrátiť ešte v ten istý deň, ako sme tovar prevzali. 

- Ak chcete tovar vymeniť, tovar na výmenu posielame na naše náklady buď hneď, alebo po jeho naskladnení, ak nebol skladom.

- Ak sa rozhodnete tovar vymeniť za iný tovar, ktorý je lacnejší, rozdiel v cene Vám vrátime na Váš účet. V prípade, že je Vami vybraný tovar na výmenu drahší, rozdiel v cene doplatíte Vy buď formou dobierky pri prevzatí tovaru alebo vopred prevodom na náš účet.

 

Veríme, že sa nám každú výmenu podarí vyriešiť k Vašej spokojnosti.

 

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie